Loading...

UQi GT PRO

2399.00

Valyti pasirinkimus

„UQi GT PRO“ yra viena iš NIU šių metų naujienų. Dizainas yra panašus į mažesnio modelio „UQi Pro”, tačiau jie skirtingi. Iš tiesų, jis kur kas didesnis ir 180-185cm ūgio žmogus juo važiuodamas jausis komfortiškai. Lengvos ir minimalistinės konstrukcijos dėka valdymas yra itin patogus ir lengvas. Taip pat, yra įmontuoti geresni amortizatoriai ir 14 colių ratai. NIU skiria ypač didelį dėmesį saugai, todėl motoroleris aprūpintas kokybiškomis LED lempomis, o diskiniai stabdžiai su CBS sistema garantuoja trumpą stabdymo kelią ant šlapios ir sausos dangos. Akumuliatorius yra išimamas ir gali būti įkraunamas visur kur tik norite.

Maksimalus greitis: 45 km/h
Nuvažiavimo atstumas: 60-90 km
Ratų dydis: 14 colių
Vietų skaičius: 2
Gali vairuoti: visi turintys B kategorijos (automobilio) arba AM kategorijos (nuo 15metų) teises
Baterija: 31Ah arba 42Ah  ličio jonų baterija
Variklis:
Bosch, 1400W

Išmanusis NIU

Programėlė

Realaus laiko GPS / Įspėjimas apie vagystę ir signalizacija / Realaus laiko diagnostika / Aptarnavimo centrų paieška

Kodėl susietų įrenginių pasaulyje motoroleriai taip pat nėra susieti? NIU nusprendė tai pakeisti.

N-Series + NIU debesis + programėlė

N-Series turi kompiuterį, nuolat palaikantį ryšį su “debesimi”, kad galėtumėte gauti realaus laiko duomenis savo mobiliajame telefone, pvz., įspėjimus apie vagystę, kasdienius važiavimo įpročius, diagnostiką, maitinimą ir navigaciją į artimiausią aptarnavimo centrą.*

Apsauga nuo vagystės

Su įmontuotu GPS sekikliu visi NIU motoroleriai nedelsdami siunčia įspėjimą NIU “debesiui”, kai įvyksta neleistinas motorolerio judėjimas, tuojau pat įspėjant savininką apie vagystę ir teikiant nuolatinius vietos būsenos atnaujinimus.

Paslaugų centras

NIU “debesis” veikia globaliai, tačiau teikia ir vietines paslaugas. Visi įgalioti paslaugų teikėjai yra lengvai pasiekiami. Pavyzdžiui, vienu paspaudimu ir naudojantis tiesiogine navigacija NIU vairuotojai per kelias minutes gali gauti informaciją, kur susiremontuoti nuleistą padangą.

Išmanūs duomenys. Išmanus vairuotojas

NIU “debesis” yra visada susietas ir kaupia naudingus duomenis apie važiavimo istoriją.

Baterija

Ličio jonų judėjimas

Judėjimo mieste laisvė prasideda su NIU akumuliatoriumi, kuriame naudojami Panasonic ličio jonų baterijos elementai. Baterijos valdymo sistema (BMS) valdo galios naudojimą ir užtikrina jūsų saugumą.

NIU 2 metų garantija galioja ir akumuliatoriui.

PACK technologija

NIU integravo PACK* technologiją, pripažintą pasaulinio lygio auto gamintojų, tam, kad užtikrintų kiekvieno elemento apsaugą ir apsaugotų viso akumuliatoriaus sprendimo vientisumą.

GREITESNIS NEI ANKSČIAU

Važinėk mieste su vėjeliu. Rinkis GT/GTS modelius ir įsijungęs SPORT rėžimą važiuok iki 70km/h greičiu.

Užsiregistruokite bandomajam važiavimui:

info@motoinn.lt
+370 605 79 789

Kalvarijų g. 206, Vilnius
LT-08314