Loading...

Biltwell Gringo S

199.00

Valyti pasirinkimus

MOTO INN užsiima naujų ir naudotų motociklų, elektrinių motorolerių „NIU“ prekyba bei techniniu aptarnavimu ir remontu. Bendradarbiaujame su lizingo bendrovėmis ir galime pasiūlyti įsigyti bet kurį motociklą ar motorolerį IŠSIMOKĖTINAI, be pradinio įnašo.

Teikiame su registracija, draudimu, TA susijusias paslaugas, pristatome motociklą į reikiamą vietą. Taip pat galime parduoti Jūsų motociklą komiso pagrindu.*

Biltwell Gringo S tai išskirtinio dizaino, retro stiliaus šalmas, atitinkantis aukščiausius standartus ir saugumo reikalavimus. Yra įvairių dydžių bei spalvų.

– ABS išorinis apvalkalas yra tvirtas, tačiau lengvas – geriausias motociklo šalmo savybių derinys.
– Trijų dalių putplasčio polistirolo (EPS) apsauginis įdėklas išsklaido smūgio apkrovas ir sustiprina šalmo struktūrą, kad būtų saugiai prigludęs, nepakenkiant patogumui.
– Suformuotas uretano smakro padas išsklaido energiją iš priekinio smūgio
– Nuimamas / keičiamas patogus įdėklas ir skruostų pagalvėlės pasižymi vilnoniais „Lycra“ prisilietimo taškais prakaitui sugerti ir išgarinti.
– Smakro dirže yra šlifuoti vilnos „Lycra“ prisilietimo taškai, kad būtų patogiau, ir reguliuojamas diržo galo laikiklis
– CE sertifikuotame polikarbonato stikliuke yra apsaugos nuo subraižymo (anti-scratch) ir rasojimo (anti-fog).
– Tvirti stikliuko vyriai su tvirtais fiksatoriais leidžia atidaryti stiklą, prie mažų greičių, kad padidėtų oro srautas.
– Išlietos įdubos EPS viduje, skirtos priimti įvairius antrinius garso ir komunikacijos komponentus.

Bitwell yra amerikiečių gamintojas, galintis pasiūlyti išsiskiriančio dizaino, aukščiausios klasės šalmus. Visi šalmai yra sertifikuoti pagal ECE bei DOT. Kiekvienas šalmas yra ypatingos bei išskirtinos spalvos spalvos. Visą asortimenta galite rasti čia https://www.biltwellinc.com/collections/helmets

Užsiregistruokite bandomajam važiavimui:

info@motoinn.lt
+370 605 79 789

Kalvarijų g. 206, Vilnius
LT-08314