Loading...

BY CITY Two Strokes

139.00

Valyti pasirinkimus

MOTO INN užsiima naujų ir naudotų motociklų, elektrinių motorolerių „NIU“ prekyba bei techniniu aptarnavimu ir remontu. Bendradarbiaujame su lizingo bendrovėmis ir galime pasiūlyti įsigyti bet kurį motociklą ar motorolerį IŠSIMOKĖTINAI, be pradinio įnašo.

Teikiame su registracija, draudimu, TA susijusias paslaugas, pristatome motociklą į reikiamą vietą. Taip pat galime parduoti Jūsų motociklą komiso pagrindu.*

„By City“ Two Strokes šalmas yra labai patogus, klasikinio stiliaus, įkvėptas 70-ųjų dizaino, pasižymintis puikiu regėjimo lauku. By City šalmai nustebins jus ir atkreips visų dėmesį. Yra įvairių dydžių ir spalvų. “Bubble” tipo stikliukas kainuoja 25EUR.

– ABS išorinis apvalkalas yra tvirtas, tačiau lengvas – geriausias motociklo šalmo savybių derinys.
– Trijų dalių putplasčio polistirolo (EPS) apsauginis įdėklas išsklaido smūgio apkrovas ir sustiprina šalmo struktūrą, kad būtų saugiai prigludęs, nepakenkiant patogumui.
– Nuimamas / keičiamas patogus įdėklas ir skruostų pagalvėlės pasižymi vilnoniais „Lycra“ prisilietimo taškais prakaitui sugerti ir išgarinti.
– Smakro dirže yra šlifuoti vilnos „Lycra“ prisilietimo taškai, kad būtų patogiau, ir reguliuojamas diržo galo laikiklis
– CE sertifikuotame polikarbonato stikliuke yra apsaugos nuo subraižymo (anti-scratch) ir rasojimo (anti-fog).
-Tvirtinimas akiniams (akiniai prie šalmo nepridėti)

„By City“ yra Ispanų gamintojas siūlantis stilingus laisvalaikio rūbus motociklininkams. Norite mėgaudamiesi gėrimu kavinėje išlikti stilingi, o vairuodami motociklą saugūs, „By City“ turi ką pasiūlyti. Visi šalmai yra sertifikuoti pagal aukščiausius ECE standartus.

Užsiregistruokite bandomajam važiavimui:

info@motoinn.lt
+370 605 79 789

Kalvarijų g. 206, Vilnius
LT-08314