fbpx Skip to main content

MOTO INN komanda ENDURO RALLY 2023

Naujienos

MOTO INN komanda ENDURO RALLY 2023

Savaitgalį praūžė vienos įdomiausių bekelės varžybų Lietuvoje – ENDURO RALLY 2023. Susirinko gausus skaičius dalyvių iš visos Lietuvos. Nepabūgę atšiauraus oro, dalyviai rinkosi nuo ankstaus ryto. Šiemet, dėl vygdomų karinių pratybų, pabradės polygone, renginio lokacija buvo perkelta į naują vietą, netoli Kalvelių. Vos 20km nuo Vilniaus, buvo kruopščiai paruoštas varžybų ruožas su skirtingomis trajektorijomis motociklams ir keturračiams. Šiemet, tradicines grupes kaip HARD/SOFT ENDURO papildė nauja grupė – E MOTO. Nauja, elektrinių bekelės motociklų, grupė susilaukė dalyvių iš 5 skirtingų komandų. Tarp jų ir mūsų MOTO INN komandos atstovai – Karolis ir Andrius. Tradicinėje HARD ENDURO grupėje dalyvavo Mindaugas. Pernai užėmęs prizinę vietą mėgėjų klasėje, šiemet jau dalyvavo PRO kategorijoje, kur susirėmė su patyrusiais konkurentais.

Varžybos prasidėjo nuo starto greičio ruožuose. Visi dalyviai nuo pat pirmos minutės gavo intensyvų išbandymą, kurio metu atkarpą turėjo įveikti maksimaliu greičiu. Dinamiška trasa ir besikeičiančios oro sąlygos pareikalavo daug jėgų iš visų dalyvių, tačiau mūsų komandos nariai susitvarkė su užduotimi ir po greičio ruožo tesė varžybas didžiąjame rate.

Varžybų eina buvo permaininga kaip ir oro sąlygos. Dalyviams lūžo technika, į purvą klimpo padangos ir nebuvo išvengta kritimų. Nepaisant sudėtingų sąlygų, visi komandos nariai pasiekė finišą ir užėmė aukštas pozicijas!

Mindaugas, važiavęs HARD ENDURO grupėje finišavo 12 pozicijoje. Karolis ir Andrius dalyvavo E MOTO klasėje ir užėmė 2 vietą komandinėje įskaitoje.

Puikus savaitgalis visai komandai, gera patirtis ir puikiai praleistas laikas!

GRĮŽTI