fbpx Skip to main content

Ateitis pasiekiama šiandien. SILENCE S04 Nanocar jau prekyboje!

Naujienos

Ateitis pasiekiama šiandien. SILENCE S04 Nanocar jau prekyboje!


Pasaulyje, kuriame inovacijos stebina kasdien, atsirado naujas elektromobilių stebuklas, kuris keičia kasdienio transportavimo įpročius. Pristatome S04, naujausią SILENCE kūrinį – nano automobilį, sukurtą iš naujo apibrėžti urbanistinį judėjimą savo kompaktiškumu, ekologiškomis savybėmis ir pažangia technologija. Tai pirmasis rinkoje mikroautomobilis su išimamomis baterijomis, kurias galima krauti tiesiog namuose, ofise ar bet kur turint priega prie elektros lizdo.

Mažas, Bet Galingas:
Silence S04 pasižymi elegantišku ir kompaktišku dizainu, todėl puikiai tinka judėti per miesto gatves ir manevruoti siauromis senamiesčio gatvelėmis. Nepaisykite jo dydžio – šis nano automobilis aprūpintas galingu elektros varikliu, užtikrinančiu sklandų ir efektyvų važiavimą. Nulinė emisija padaro Silence S04 ne tik stilingu pasirinkimu, bet ir atsakingu sprendimu aplinkai.

Ekologiškas Transportavimas:
Pasaulis juda tvaraus požiūrio linkme, ir Silence S04 yra sprendimas ekologiškam judėjimui mieste. Varomas tik elektra, šis nano automobilis panaikina tradicinio kuro poreikį, mažindamas jūsų anglies pėdsaką ir prisidedant prie švaraus, žalio pasaulio.

Pažangi Technologija:
Silence S04 tai ne tik kompaktiška elektromobilio versija; tai yra technologinis šedevras. Aprūpintas naujausiomis funkcijomis, šis nano automobilis užtikrina ateities vairavimo patirtį. Nuo pažangios saugos funkcijų iki išmanios skydelio sistemos, kiekviena Silence S04 detalė sukurta suvokiant šiuolaikinio vairuotojo poreikius.

Išankstinio užsakymo Informacija:

  1. Apsilankykite MOTO INN salone arba susisiekite su mūsų darbuotojais: gaukite išsamesnę informaciją apie Silence S04, įskaitant specifikacijas, savybes ir kainodarą.
  2. Atraskite pasirinkimus: Priderinkite savo nano automobilį pasirinkę iš kelių spalvų, papildomų priedų, kad jūsų Silence S04 taptų unikali jūsų asmenine nuosavybe.
  3. Išankstinis užsakymas -pigesnė kaina: Atliekant išankstinį užsakymą sutaupote virš 1000€, automobilis pristatomas jums į namus patogiu laiku.
GRĮŽTI