fbpx Skip to main content

TALARIA elektrinis motociklas - puiki pramoga žiemą!

Naujienos

TALARIA elektrinis motociklas – puiki pramoga žiemą!

Žiemos metu užsidaro daug galimybių motociklus naudoti kaip susisiekimo priemones. Tačiau užklupusi žiema atveria naujas galimybes pramogoms. Elektrinis motociklis, papuoštas dygliuotomis padangomis yra būtent tai ko reikia šaltoms žiemos dienoms praskaidrinti. Visi kas bandė sutiks, o kam neteko labai rekomenduojame išbandyti!

Išbandėme patys, tad drąsiai rekomenduojame ir jums! Viena smagiausių pramogų, kuri nereikalauja didesnių investicijų jei jau turite motociklą. Pakeitus įprastas padangas į dygliuotas sukibimas, važiuojant ledu, tampa kaip ant asfalto, o sniego pusnys įveikiamos lengviau nei galėjote pagalvoti.

Šiuo metu turime parduotuvėje TALARIA STING papuoštą dygliuotomis padangomis, tad galite užsukti ir jį išbandyti. Taip pat suteiksime patarimų kaip išnaudoti žiemos sąlygas pramogoms su motociklu.

Visą sausio mėnesį ypatingas kainos pasiūlymas!

Turime paruošę specialų pasiūlymą visiems ištroškusiems naujų potyrių su elektriniu motociklu. Įsigyjant elektrinį motociklą TALARIA dovanojame dygliuotas bekelės padangas, kurių vertė 300€!

Užsisakyk dabar ir atsiimk motociklą paruoštą žiemos linksmybėms! Motociklą galime pristatyti visoje Lietuvoje iki pat namų durų!

Nori sužinoti daugiau? Užsuk į mūsų fizinę parduotuvę adresu: Senasis Ukmergės kl. 4 arba susisiek numeriu: +370 619 76 344

GRĮŽTI