fbpx Skip to main content

Nauja MOTO INN parduotuvė atvėrė duris

Naujienos

Nauja MOTO INN parduotuvė atvėrė duris

Prieš trejus metus veiklą pradėjęs prekybos motociklais tinklas MOTO INN toliau sparčiai plečiasi. Balandžio 22 d. Vilniuje, „Orange office” patalpose (Senasis Ukmergės kl. 4). Į atidarymą pakvies naujas MOTO INN motociklų centras. 

Didžiausia naudotų ir naujų motociklų parduotuvė Baltijos regione įsikūrė erdviose patalpose. Vienas iš MOTO INN įkūrėjų, Mindaugas Gulbinskas sako, kad didelės erdvės poreikį padiktavo sėkminga prekyba. 

„Per pastaruosius kelerius metus prekybos mąstai padidėjo, motociklų ženkliai padaugėjo, matome potencialą, jog prekyba ir toliau gali gerėti. Todėl nusprendėme atidaryti naująjį centrą, kur klientai ras dar didesnį pasirinkimą, galės vietoje nemokamai išbandyti motociklus, gauti profesionalų konsultaciją ar pasinaudoti serviso paslaugomis. Džiaugiamės, kad pavyko užsitarnauti patikimo pardavėjo vardą, daug žmonių atvyksta pas mus pagal rekomendacijas ne tik iš Lietuvos, bet ir iš aplinkinių šalių“, – atsiliepia Mindaugas.

MOTO INN motociklų centre atidarymo dieną lankytojų laukia siurprizai ir staigmenos. Bus galima apžiūrėti Dakarui ruoštus lietuvių lenktynininkų motociklus, išvysti vieną greičiausių elektrinių motociklų rinkoje bei išskirtinius Lietuvos moto kolekcininkų eksponatus. Visi atvykę į atidarymą turės galimybę pasinaudoti specialiais pasiūlymais motociklui įsigyti.

Naujajame centre klientai ras 3 populiariausius elektrinių moto transporto priemonių vardus: NIU, SILENCE ir HORWIN. Taip pat mažatūrių (125 cc) motociklų pasiūlą iš tokių patikimų gamintojų kaip Mash, Mutt, F.B. Mondial, Benelli. MOTO INN pardavimo salėje nuolat yra apie 60 naujų ir naudotų įvairaus stiliaus motociklų, kurie pilnai paruošti važiavimui. Taip pat parduotuvėje gausus pasirinkimas motociklininkams reikalingų priemonių ir aksesuarų. 

Vieno iš MOTO INN vadovų, Andriaus Baškevičiaus, teigimu, pastaraisiais metais pastebimas didesnis žmonių susidomėjimas motociklais. Tai paskatino ir pasikeitęs įstatyminis reglamentavimas. 

„Nemažą įtaką rinkai turėjo 2021 metais priimta įstatymo pataisa, kuri leidžia supaprastinta tvarka gauti A1 kategorijos motociklininko pažymėjimą. Dabar norintiems vairuoti 125cc motociklą užtenka turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir išklausyti 6 valandų kursą bet kurioje vairavimo mokykloje. Šis įstatymas atvėrė duris žmonėms išbandyti save motociklininko amplua be didesnių laiko ir finansinių investicijų“, – sako Andrius.

Apžvelgdami motociklų rinkos tendencijas MOTO INN įkūrėjai  džiaugiasi, kad pastaraisiais metais į viršų šauna ekologiškų transporto priemonių paklausa. 

„Elektriniai motoroleriai, kažkada buvę reti svečiai kelyje, dabar tampa vis populiaresni. Puiku, kad žmonės renkasi ekologišką būdą judėti ir pramogauti. Taip pat populiarūs mūsų tiekiami naudoti itin geros būklės motociklai iš Vokietijos. Tai – ne tik ekonomiškas, bet ir tvarus pasirinkimas“, – sako Mindaugas. 

MOTO INN taip pat teikia išsirinktos prekės pristatymo į namus paslaugą, pasirūpina registravimu ir technine naudotų motociklų apžiūra, gali atvežti užsakytą motociklą iš Vokietijos. 

Pirmoji MOTO INN parduotuvė buvo atidaryta Baltupiuose, Kalvarijų g. 206, o nuo vasario 6 dienos jau dirba naujai atidaryta MOTO INN  parduotuvė Rygoje. 

GRĮŽTI